Stowarzyszenie Opieki nad Młodzieżą i Dziećmi Niepełnosprawnymi „Promyczek” » Nasi przyjaciele

Pragniemy złożyć najgorętsze podziękowania wszystkim osobom, przedsiębiorstwom oraz instytucjom za udzielone nam bezcenne wsparcie, bez którego nasi Podopieczni
nie mogliby liczyć na lepszą przyszłość.

Szczególne podziękowania kierujemy do naszych partnerów, przedstawionych poniżej, którzy obdarzają nasze Stowarzyszenie bezcennym wsparciem, radą i sugestią, umożliwiającą nam jak najlepsze wykonywanie założonych przez nas celów.
C&A Dom im. J.Korczaka - Regionalna Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza w Gdańsku
Publiczne Przedszkole nr 77 dla Dzieci z MPD w Gdańsku Szkoła Podstawowa nr 5 w Gdańsku (przy Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 8 im. Jana Pawła II)
Szkoła Podstawowa nr 44 im. Adama Mickiewicza w Gdańsku
Gimnazjum nr 33 im. Stefana Banacha w Gdańsku

Stowarzyszenie Opieki nad Młodzieżą i Dziećmi Niepełnosprawnymi „Promyczek” 2008 - 2019. Wszelkie prawa zastrzeżone.