Stowarzyszenie Opieki nad Młodzieżą i Dziećmi Niepełnosprawnymi „Promyczek” » Przekaż nieużywany sprzęt rehablitacyjny innym

Stowarzyszenie Opieki nad Młodzieżą i Dziećmi Niepełnosprawnymi „Promyczek” przyjmuje niewykorzystywany przez właścicieli, używany sprzęt rehabilitacyjny. Uzyskane w ten sposób dary, nieodpłatnie przekazywane są osobom prywatnym bądź instytucjom, które samodzielnie nie są w stanie zdobyć potrzebnego im sprzętu rehabilitacyjnego.
W przekazaniu jakiego sprzętu rehablitacyjnego możemy pomóc?
  • Wszelkiego rodzaju wózki inwalidzkie, chodziki, kule itp.
  • Piłki, wałki, materace do rehabilitacji
  • Łóżka i materace przeciwodleżynowe
Przekaż nieużywany sprzęt rechabilitacyjny innym
Jeśli Jesteś gotów przekazać za naszym pośrednictwem posiadany sprzęt rehabilitacyjny innym, prosimy o kontakt z naszym Stowarzyszeniem, za pośrednictwem poniższego formularza lub danych teleadresowych, zamieszczonych obok.
Twoje imię: *
Twoje nazwisko:
Twój e-mail: *
Temat wiadomości: *
Treść wiadomości: *

Pola oznaczone * są wymagane.

Stowarzyszenie Opieki nad Młodzieżą i Dziećmi
Niepełnosprawnymi „Promyczek”
81-856 Sopot, ul. Rzemieślnicza 39
Tel: (+48) 58 550 00 65

Stowarzyszenie Opieki nad Młodzieżą i Dziećmi Niepełnosprawnymi „Promyczek” 2008 - 2018. Wszelkie prawa zastrzeżone.